niedziela, 30 października 2011

Dzisiejszy zestaw trochę szarobury  ale czasem tak po prostu lubię. Weekend mija mi dobrze, odpoczywam od  ponurej codzienności czyli od masy nauki , prac domowych i zajęć dodatkowych. Co do tego co mam na sobie , płaszczyk jest perełką w mojej szafie ;) Zwłaszcza że kosztował mnie niecałe 20 zł :) coat sh 
skirt H&M
blouse zara
cardigan stradivarius 
shoes H&M

poniedziałek, 24 października 2011

Nie mam zupełnie czasu na bloga. Spowodowane jest to przede wszystkim szkołą i podejrzewam że posty będę pojawiać 1-2 razy w tygodniu. Przechodząc do outfitu jest w stonowanych barwach czyli w takich w jakich czuje się najlepiej. Uwielbiam uniwersalne ubrania ponieważ można z nich stworzyć wiele ciekawych stylizacji :)


jacket H&M
blouse H&M
leggings H&M
boots River Island 
hat new look
sunglasses H&M
ring Accessorize
necklace tally weijl

niedziela, 16 października 2011

Na zewnątrz jest juz bardzo zimno i nie sprzyja to sesją w samej marynarce ale pomimo tego dałam radę i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Co do zestawu , w brązach czuje się najlepiej a marynarka jest jedna z moich ulubionych rzeczy w szafie :)
jeans top shop
blouse stradivarius
belt zara
jacket pull&bear
necklace H&M
boots river island

czwartek, 13 października 2011

Nareszcie znalazłam trochę czasu na zdjęcia. Dzisiejszy zestaw cały składa się z nowych łupów ( za wyjątkiem butów ). Prosta sukienka i dżinsowa kurtka od dawna były moimi "must have" więc bardzo cieszę się z tych zakupów ;) Jutro dzień nauczyciela więc przede mną 3 dniowy weekend z którego bardzo się cieszę :)
Do zobaczenia !

dress stradivarius
hat new look
jacket stradivarius 
wedges H&M
necklace H&M

czwartek, 6 października 2011

Kolejny zestaw wymyślony w kilka minut :)
 pants zara
shoes H&M
blouse H&M
cardigan stradivarius
bag primark

poniedziałek, 3 października 2011

Uwielbiam wielkie ciepłe swetry. Szczególnie w różnych odcieniach brązu. Są takie przytulne i według  świetnie komponują się z jesiennym klimatem ( jeśli można tak to nazwać ) ;) 
Nie mam czasu na rozpisywanie się więc zostawiam was ze zdjęciami :)


 sweater zara
blouse H&M
 jeans Top Shop
bag primark
shoes converse