czwartek, 30 sierpnia 2012

Dzisiaj zdjęcia z Hiszpanii. Mieszkaliśmy w pewnie znanym wszystkim mieście Lloret de mar ( wymawia się Joret de mar co dla mnie było zaskoczeniem bo przecież w pamiętnikach z wakacji czytano Lloret :D ). Jest to miejsca typowo turystyczne. Wszędzie pełno sklepików z najróżniejszymi pierdółkami , pubów , restauracji z kolorowymi drinkami i klubów. Podczas pobytu w Hiszpanii odwiedziliśmy również Tossa de mar oraz Barcelonę. Obydwa miasta zachwycają !

  Lloret de mar


Tossa de mar

Barcelona Oraz nasz najukochańszy wychowawca - Pan Rafał <3 p="p">


niedziela, 26 sierpnia 2012

Witajcie kochani po dość długiej przerwie ! W dzisiejszym poście pokażę Wam zdjęcia z Paryża oraz Disneyland'u. Te miejsca odwiedziliśmy podczas podróży do Hiszpanii. Paryż jest naprawdę pięknym miastem a  Disneyland magicznym miejscem i pomimo tego że już dawno nie oglądam bajek na prawdę bardzo mi się podobało. Szkoda że byliśmy tam tak krótko.W następnym poście zdjęcia już z Hiszpanii. Dodam jeszcze że wyjazd był na prawdę bardzo udany ! Poznałam świetnych ludzi i zobaczyłam wspaniałe miejsca :)wtorek, 7 sierpnia 2012

Jutro wyjeżdżam do Hiszpanii , a  dokładnie do Lloret de mar :) Bardzo cieszę się z tego wyjazdu ! Zobaczę wiele ciekawych miejsc ponieważ po drodze zatrzymamy się również we Francji. Nie będzie mnie do 20.08 ale zaraz po moim powrocie pojawi się post ze zdjęciami z podróży :)
Do zobaczenia !

Kochani odwiedźcie też bloga mojej koleżanki Ady , serdecznie Wam go polecam :)
http://skinnyloveblogg.blogspot.com


czwartek, 2 sierpnia 2012

Prosty , letni zestaw. Co tu więcej mówić ;)


blouse primark
hat h&m
shorts topshop
sneakers converse
ring h&m
bracelets h&m/lilou 
belt h&m