poniedziałek, 28 stycznia 2013

Umówmy się - czapek nigdy nie dażyłam większą sympatią. Zakładałam je tylko i włącznie wtedy  kiedy musiałam. W tym roku jednak coś się zmieniło. Czapka która zupełnie przypadkiem wpadła w moje ręcę stała się moim ulubionym akcesoriem zimowym. Dlaczego ? Po prostu podoba mi się jak w niej wyglądam ;) Znalazłam swój idealny czapkowy model i teraz zima mojej głowie niestraszna :D Więc jeżeli również jesteście nastawione negatywnie co do zimowych okryć głowy , szukajcie aż znajdziecie ponieważ bez ciepłej czapki ciężko przetrwać polską zimę a  do tego może być ona świetnym uzupełnieniem do waszych  stylizacji ;)

Do zobaczenia !


coat zara
hat h&m
gloves h&m
blouse h&m
skirt river island
bag zara
boots venezia
necklace h&m

10 komentarzy:

 1. Śliczna jesteś ;) super stylizacja, ekstra matching kozaków Venezia do ćwiekowanej torby, słodko i sexy jednocześnie !

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie Ci w tej czapce. :) A i naszyjnik uroczy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle że liczba pojedyncza od słowa "akcesoria" to "akcesorium" i już się tego nie odmienia. Więc powinnaś napisać że jest Twoim ulubionym akcesorium a nie akcesoriem. Ale wyglądasz pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Możesz mi powiedzieć jakiego używasz aparatu? Zdjęcia są cudowne ! ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Otagowałam Cię do tagu The versatile blogger! Szczegóły u mnie http://themaniablog.blogspot.com/2013/01/tag-versatile-blogger_30.html

  OdpowiedzUsuń
 6. rzeczywiście do twarzy Ci w tej czapce :) Cały zestaw mi się podoba a szczególnie spódnica :)

  OdpowiedzUsuń
 7. pięknie wyglądasz :)
  Pozdrawiam Julka :)

  OdpowiedzUsuń